Cilt Bakım Ürünleri


Rosio Skin Master

Rosio Skin Master size evinizde cilt bakımından keyif almanızı öneriyor.
 
Genişletilmiş gözenekler ve siyah noktalar yaygın ve oldukça rahatsız edici cilt problemleridir. Cildimiz tarafından salgılanan yağ, makyaj kalıntıları ve çevre kirliliğinden kaynaklanan parçacıklar gözeneklerimizi dolduruyor. Hava ile temas ettiklerinde oksitlenirler, böylece siyah olurlar.

 
 
 

     Komedon diye tabir edilen siyah noktalar bu şekilde oluşmaktadır. Siyah noktaları ortadan kaldırmak için kullanılan birçok yöntem var. Bununla birlikte, en uygun yöntem bir işlem olarak yapılması gereken bir cilt bakımı ve temizleme uygulamasıdır.
      
     Rosio Skin Master sayesinde cildinizi kendi başınıza yenileyeceksiniz.
      
     Normal kullanım durumunda cildinizdeki farkı hissedeceksiniz.
      
     Komedonları sıkıştırmak veya onları farklı aparatlar kullanarak çıkarmaya çalışmak kalıcı cilt hasarlarına yol açabilir. Bu nedenle, Rosio Skin Master ile ideal cilt bakımı aşağıdaki gibi olmalıdır.

     1. Rosio Skin Master'ı kullanmadan önce cildiniz yumuşak olmalı ve gözeneklerinizin açık olması gerekir. İsterseniz, duştan sonra uygulayabilir veya nemli bir havluyla kompres formunda yapabilirsiniz. *
      
     2. 10 dakika kompres, cildinizi uygulama için hazır hale getirecektir.
      
     3. Gözenekler yumuşatılıp açık hale getirildikten sonra Skin Master ile gözeneklerindeki kiri çıkarabilirsiniz.
      

     4. Cildinizin hassasiyeti ve uygulama alanı için farklı şekilde tasarlanmış başlıklardan birini seçebilirsiniz. Dahası, cihazın sizin için hız alternatifleri vardır.

     5. Vakum prosesinden sonra gözenekleriniz açık ve temiz olduğundan, yüz maskesini uygulamak cildinizi daha da besleyip nemlendirmek için uygun olacaktır. *
      
     6.Maskenizi uyguladıktan sonra, cildinizi iyice temizleyip,tonik kullanarak gözeneklerinizi sıkılaştırabilirsiniz *
      
     7. Cildinizin bakımının son basamağı göz çevrenize ve yüzünüze nemlendirici krem uygulamaktır. *
      
     Gerektiğinde, bu cilt bakım işlemini evde büyük rahatlıkla tekrarlayabilirsiniz.
      
     Normal kullanım durumunda cildinizdeki görünür farkı hissedeceksiniz.

     * Sürecin başında Ecowell Organic Orange Yağlı Sıvı Yüz Temizleyici Sabunu kullanmanızı öneririz. 
     * Ecowell Hücre Yenileme ve Nemlendirici Yüz Maskesi kullanmanızı öneririz. 
     * Size Ecowell Elmas Organik Papatya Yüz Toniği kullanmanızı öneririz. 
     * Size Ecowell Ultra Nemlendirici Eko Bio Cilt Bakım Kremi kullanmanızı öneririz.

     Rosio Face Master

     Rosio Face Master, Ülkemizde tasarlanmış yeni nesil canlandırıcı cilt bakım cihazıdır. Ayrıca cihaz, Ülkemizde Rosio üretim tesislerinde üretilmektedir.

     Face Master, kızılötesi ışınların cilt dokusu üzerinde iyileştirici ve canlandırıcı etkisi yanında onlarca  titreşim masajı da sunar.

     Kızılötesi ışınlar cildin dermis tabakasını ısı ile uyarır ve uyarılmış bölgedeki kolajen üretimini tetikler. Kolajen üretimi arttıkça, bu alan daha esnekleşir ve düzelir.

      
      

     Kızılötesi ışınların etki mekanizmaları renklerine bağlı olarak değişir. Face Master, kızılötesi ışınları üç renkte yayar.

     1.Red Işını:

     • Soluk ve zedelenmiş cildi aydınlatır.

     • Yaşlanma karşıtı etki yaratır ve canlandırır.

     • Genişletilmiş gözenekleri daraltır.

     2.Blue Ray:

     • Bakterileri ortadan kaldırır.

     • Akneleri minimuma indirir.

     3.Purple Ray:

     • Fototerapi etkisi altında mavi ve kırmızı ışınların kombinasyonu.

     • Bu kombinasyon sivilceleri en aza indirmeye ve cildi onarmaya yardımcı olur.

     Geleneksel Çin Tıbbı'nın en etkili terapi uygulamalarından biri olan kızılötesi ışınlar gibi onlarca yöntem yüz kaslarını teşvik ederek ve kolajen üretimini arttırarak cildimizdeki taklitçilerin ve yaşlanma izlerinin giderilmesine katkıda bulunur.

     Onlarca yöntem cilt yoluyla sağlanan elektrik akımının sinir sistemi ve kasları uyarması ilkesine dayanır. Uygulama alanındaki kasları işe yarar hale getirir.

     Cihaz, kan dolaşımını hızlandırarak kasları nazikçe uyarır ve cildimizi tens yöntemi ile uyarırken uygulama alanındaki dokunun beslenmesine neden olur. Doku besler güçlendirir.

     Yüz kasları kuvvet kazandığında, doku sıkışır ve daha kuvvetli bir görünüm elde edilir.

     Titreşim özelliğinin yanı sıra yüzünüze ve boynunuza uygulayabileceğiniz bu canlı masaj terapisi sayesinde sıkma ve gevşeme hissedeceksiniz.

     Yüzdeki sarkma ve deformasyonlara karşı da kullanılabilen Rosio Face Master, güzelliğiniz için ..

     Odoo image and text block

     Rosio Beauty Set

     Rosio Skin Master


      
      
      
     Odoo - Sample 1 for three columns

     Ecowell Face Tonic

     Ecowell Yüz Toniği içeriğindeki organik papatya özü ve organik mersin suyu sayesinde cildinize bahar esintisi ve enerji getirir. Bu özel karışım cildinizdeki fazla sebumu temizleyerek, gözeneklerin arınmasına yardımcı olur, cildinizi arındırır, canlandırır ve rahatlatır. Ecowell Yüz Toniği içeriğinde yüksek oranda bulunan organik mersin suyu sayesinde akne ve siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Her cilt tipine uygundur.

     Odoo - Sample 1 for three columns

     Ecowell Face Mask

     Hiyalüronik Asit, Aloe Vera ve Vitamin B5 yardımı ile cildi nemlendirir, besler ve korur. İnce çizgileri yok etmeye yardımcı olur, cildi canlandırır ve genç bir görünüm verir. Cildin yapısında da bulunan ve cildin doğal yapısını korumaya yardımcı olan Amino Asit Sodyum PCA sayesinde nem ve bakım sağlar.

     Cildin kendi yapısında bulunan Hiyalüronik asitin çok yüksek kapasitede bir su tutma yeteneği vardır. Bu nedenle, cildin esnek, düzgün, parlak ve canlı olmasına olanak verir. Aloe Vera Özü cildi arındırır, yumuşatır ve nemlendirir. İnce çizgiler ve kırışıklar gibi yaşlanma izlerini azaltır ve cilde  genç ve güzel bir görünüm verir. Pantenol’ün (aynı zamanda Provitamin B5 olarak da bilinir cildi nemlendirme, rahatlatma ve yenilemede doğal bir yeteneği vardır.

     Odoo - Sample 2 for three columns

     Ecowell Liquid Facial

     Tazeleyici ve canlandırıcı Ecowell yüz temizleme sıvısı; cildin pH değerini koruyarak lipid tabakaya zarar vermeden cildi ve makyajı derinlemesine temizler. Ciltteki kiri ve fazla sebumu alır. Cildi kurutmayan yumuşak kremsi bir köpüğe sahiptir. İçeriğinde bulunan organik mersin suyu cildi temizler, arındırır ve parlatır. Organik portakal yağı cildi besler ve korur. Göz ve yüz makyajını çıkarmak için tavsiye edilir. Organik içeriği ve hassas formülü sayesinde cildi kurutmaz.

     Odoo - Sample 3 for three columns

     Ecowell Face Cream

     Kırışıklık ve ince çizgi gibi yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı, anti aging krem. Cildi sıkılaştırmayı ve cildin elastikiyetini artırmayı hedefler. İçeriğinde bulunan ginko biloda ağaç özleri ve E vitamini ile güçlü bir antioksidan özelliğine sahiptir. Cildi erken yaşlanma risklerine karşı korumayı amaçlar. Cilt yapısını korur ve cilde esneklik kazandırır. Cildi pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olur.