Rosio Medikal

ROSIO Medikal sektöründeki 20 yıllık faaliyetini güven ve gelişim içinde sürdürmektedir.

Başarılı tasarımcı ve mühendislerden oluşan ar-ge ekibi ile Daha iyisini nasıl yaparız? sorusuna cevap arayan ROSIO Medikal, kendi ürün grubunu oluştururken daima son kullanıcının hayatına sağlayacağı katkıyı ön planda tutmaktadır.

Geliştirdiği her ürünle benzersiz olmayı hedefleyen ROSIO Medikal, ürünlerinin tasarım ve mühendislik projelerini, üretimini, satış ve pazarlama faaliyetlerini ve satış sonrası hizmetlerin tümünü kendi bünyesinde gerçekleştiren sayılı kuruluştan biridir.

 
 

 

Rosio Tarım

ROSIO Tarım İşletmesi Amasya ili Göynücek ilçesi Kışlabeyi köyü yolu 1 km üzerinde ve ilçe merkezi sınırlarında konumlanmıştır.Amasya ilinde modern tarım olarak inşa edilmiş tek işletmedir.Bölge tamamı sulak arazilerden oluşmaktadır. Rosio Tarım il özel idaresi ve valilik nezninde bölgenin en çok titizlikle takip ettiği bir yatırımdır.

Kısa sürede bu yatırımı gerçekleştirerek, Rosio büyük bir istihdama imza atmıştır. Bölgenin sosyo-ekonomik yapısındaki değişiklik kısa sürede fark edilerek resmi makamlarca da büyük destek bulmuştur. Rosio Tarım İşletmesi, bölgedeki yatırımlarını sürdürmekte ve her geçen gün üretim kapasitesini artırmaktadır.Firmamız toplam 289.093 m2 lik alanda üretim yapmaktadır.

Ekibimiz

Bir çok sektörde nitelikli hizmet verebilmek üzere birlikte çalıştığımız personellerimizin her biri ile güçlü bağlar kurarak, personelimizin şirketimize aiditiyetini sağlayarak büyüyor ve güçleniyoruz. Biliyoruz ki mutlu çalışanlarımız oldukta daha yaratıcı ve üretken olacak, günden güne hep birlikte büyüyeceğiz. Üretim ekibimiz, yönetim kadromuz ve satış- pazarlama ekibimizin kaliteli ve pozitif iletişimlerinin firma karakterimize yansıyan olumlu katkıları ile her zaman üretken ve başarılı bir yapı olarak ticari hayatımıza devam edeceğiz.

 
 


Odoo - Sample 1 for three columns

ELMA ÜRETİMİ

Rosio Tarım, elma yetiştiriciliği 92.920 m2 ‘ lik alanda yapılmakta ve toplamda 51.566 adet elma ağacı bulunmaktadır.

Elma türleri, başlıca Mondial Gala, Granny Smith, Pink Lady, Fuji Astek, Pink lady, Skarlet Supur, Amasya Elması’dır.

Odoo - Sample 2 for three columns

KİRAZ ÜRETİMİ

44.450 m2’ lik alanda 5.760 adet kiraz ağacımız mevcut olup, kiraz çeşitlerimiz; Ziraat 900, Regina, Kordio, Lambert'tir.

Odoo - Sample 3 for three columns

CEVİZ ÜRETİMİ

65.122 m2 lik alanda toplam 770 adet 7 yaşında ceviz ağacımız bulunmaktadır. Ceviz ağaçlarımızın cinsi American Chandler ‘dır.

Odoo - Sample 3 for three columns

HÜNNAP ÜRETİMİ

Tarım arazimiz içerisinde 710 adet Hünnap ağacımız yer almaktadır.

Rosio Organics

Rosio’nun temel misyonu kaliteli bir yaşam için üretmek...Geliştirdiği yüksek teknoloji ürünlerinin yanısıra, organik kişisel bakım ürünleri ile de hayatınıza kalite katıyor.Tamamen organik hammaddeler ile üretilen, ICEA sertifikalı, dermatolojik testlerden geçmiş ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünleri ile sizlerle buluşuyor.

Biorosio

Geliştirdiği yüksek teknoloji ürünleri ve kişisel bakım ürünleri ile hayatınıza kalite katan Rosio’dan ekolojik içeriğe sahip ve organik hammaddeler ile üretilen temizlik ürünleri Biorosio markası ile karşınızda.

Kaliteli yaşamın bir bütün olduğunu savunan Rosio, bedeninize sağlığı sunarken, evinize ve diğer tüm yaşam alanlarınıza Biorosio markasıyla doğanın mucizelerini getiriyor.