ROSIO kurulduğu günden itibaren, işini en iyi şekilde yapan uzman kadrosuyla, medikal, tarım, otomotiv ve gayrimenkul sektörlerinde başarıyla faaliyet göstermektedir.

20 yıllık aktif ticaret ve üretim tecrübesi ile faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, yenilikçi, duyarlı ve hizmet odaklı bakış açısı ile yoluna devam etmektedir.

Yaptığı işi daima daha iyiye götürmek, yatırım hacmini ve istihdam kapasitesini arttırmak, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda katma değer yaratmak misyonu ile yoluna devam eden Rosio, Türkiye’de göstermiş olduğu başarıyı tüm dünyaya taşımayı hedeflemektedir.

İstanbul Avcılar’da bulunan 2500 m2 lik tesisinde, türk tasarımcı ve mühendisler ile geliştirdiği medikal ürünlerinin üretimini gerçekleştirmekte olan Rosio,  İşletme zekası, sektörel öngörüleri ve yetkin ekibi ile özellikle medikal alanında kendi uzmanlığı doğrultusunda , pazarlama ve satış faaliyetlerini de tümünü kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizin beklentilerini teknoloji dünyasının yenilikleri ile bir araya getirmek Rosio olarak birincil hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için:


 
Planlı eğitim faaliyetleri ile çalışanlarımızın etkinliklerini artırmayı, yaratıcılıklarını teşvik etmeyi,
İlgili tüm tarafların; tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımızın katkıları ile, karşılıklı ve sürekli öğrenen bir organizasyona sahip olmayı,
Kalite Yönetim Sistemi’ nin sürekli iyileştirme ve hedeflerle yönetim modelini mümkün olan tüm faaliyetlerimize yaygınlaştırmayı,
Faaliyet alanımızda ki ulusal ve uluslararası mevzuat ve yasalara uygun bir yönetim sistemi yürütmeyi,
Müşteri gereksinimlerini zamanında ve eksiksiz olarak karşılamayı, düzenli aralıklarla müşterilerimizin algı ve beklentilerini ölçmeyi ve kaynaklarımız çerçevesinde hizmet görevlerimiz olarak benimsedik.