İnsan Kaynakları 

İnsan Kaynakları Politikası

    Rosio olarak; 1995'ten beri insanlara verdiğimiz değerle büyüyen ve gelişen bir aileyiz.  Rosio ailesinin paha biçilemez bir parçası olarak, yeniliklerimizi geliştirmeye, hatta yenilikler yaratmaya çalışırken, sorumlu olduğumuz alanlarda bilgi ve deneyimlerimizi birbirimizle paylaşarak ortak hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz. 

Rosio'da müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti tamamlayıcı olarak değerlendirilmektedir. İnsan Kaynaklarımızı geliştirmek için çalışanlarımızın yeteneklerini arttırmayı,yenilikçi ve yaratıcı bir kurum kültürü yaratmayı hedefliyoruz.

Her gün büyüyor, hedeflerimizi yükseltiyoruz, böylece ailemizle birlikte geleceğimizi şekillendirmek için yeni çalışanlar getiriyoruz ve bu ailenin bir parçası olan ve kendi yetkinliklerini geliştirenlere fırsatlar hazırlıyor; İK politikamızın gelişimini desteklemek ve onları ödüllendirmek için temel oluşturuyoruz.

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Seçim ve Yerleştirme 

    İnsan kaynakları politikamız doğrultusunda, çalışanlarımızın kurum kültürümüzü benimseyecek konumun gerektirdiği eğitim ve yetkinliklerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Eğitim ve Geliştirme Faaliyetleri

    Tüm çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yetkinlik seviyelerini artırmak ve bölümler arası iletişimi geliştirmek için eğitim faaliyetleri düzenliyoruz.

Kariyer Gelişim

    Çalışanlarımızın performans değerlendirmelerini periyodik olarak gerçekleştirir ve elde edilen çabaları desteklemek için kariyer gelişimlerini destekleriz. Şirketimizin yeni pozisyonları ve promosyonları için çalışanlarımızın kariyer hedefleri doğrultusunda kararlar alırız.

Mevcut iş fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Özgeçmişinizi bize göndermek için; ik@rosio.com.tr