Yeni Ürünler

Rosio Check Master 2020

Rosio Check Master 2020 ile en verimli tansiyon ölçümlerinizi yapabilirsiniz.

Türkçe, ingilizce ve arapça seslendirme seçenekleri, hafızası ve hassas ölçüm özelliği ile kalbinizin sesini Rosio Check Master ile dinleyin.

Rosio Check Master 3030

Rosio Check Master 3030 ile en verimli tansiyon ölçümlerinizi yapabilirsiniz.

Türkçe, ingilizce ve arapça seslendirme seçenekleri, hafızası ve hassas ölçüm özelliği ile kalbinizin sesini Rosio Check Master ile dinleyin.

Rosio Eye Massager

Rosio Eye Massager sıradışı tasarımı ve kullanım alanı ile size harika bir deneyim yaşatacak.

Göz çevrenize uygulayabileceğiniz masaj modları ile hem rahatlayacaksınız hem de doğru bir masajın gençleştirici etkilerini göz çevreniz ve tüm yüzünüzde hissedeceksiniz.

Rosio Mini Neck Master

Rosio Mini Neck Master,

Ufak, taşınabilir ve ergonomiktir.

Tens masajının rahatlatıcı etkisini boynunuzda ve omuzlarınızda hissetmeniz için tasarlandı. Kendi gövdesi ile boynunuza tens ve titreşim masajı yaparken, gövdesine bağlanabilir elektropedleri ile omuz ve sırtınıza da aynı zaman uygulama yapabileceksiniz.

Rosio Mini Tens Master

Rosio Mini Tens,

Ufak, taşınabilir ve ergonomiktir. Tens masajının rahatlatıcı etkisini her yerde deneyimlemeniz ve gün içerisinde hayat kalitenizi yükseltmeniz için tasarlanmıştır.

5 farklı masaj modu, süre ayarlayıcısı ve farklı yoğunluk etkileri ile favoriniz olacak.

Odoo image and text block

Rosio Small Ozon Master

 Kapalı ortamlarınız da (20 - 30 m2) soluduğunuz havanın kalitesini arttıran, ortamlardaki sigara, yemek, küf, rutubet gibi kötü kokuları ozon teknolojisi ile gideren kendisi küçük ama teknolojisi ve etkisi büyük bir Rosio ürünüdür.

Oksijen atomlarını Ozon molekülüne çevirerek ortamın havasındaki mantar sporları, mikroplar ve koku partiküllerini ortadan kaldırır.

Hava temizleme özelliğinin yanısıra hortumu ile kullandığınız suyu ozonlayarak, mutfakta besinlerin temizliği için kullanabilirsiniz.

Mutfak dışında da evinizde, ofisinizde sterilize etmek istediğiniz her noktada suyunuzu ozonlayarak hijyen sağlayabilirsiniz.

Ozon teknolojisi ile hava temizleme yöntemi kalıntı bırakmaz ve organik bir tepkime sonucu oluşan bir etkidir.Fakat temizleme sürecinden üretilen ozon direk solunuma uygun olmadığından mekanlarınız da hava temizliği gerçekleştirirken, cihaz çalışırken ortamda bulunmanız önerilmez.Bunun sebebi ozonun direk solunuma uygun olmamasıdır.

Rosio Ozon Master' ın timer özelliği sayesinde çalışma saatleri ayarlanabilmektedir.Örneğin evinizin ya da ofisinizin havasını temizlemek için ayrılırken çalıştırmanız yeterlidir.

Çalışma süresi tamamlanınca Rosio Ozon Master kendiliğinden kapanacaktır.
 Odoo image and text block

Rosio Ozon Master

Rosio Ozon Master, diğer küçük ozon cihazımız dan farklı olarak daha geniş alanlarda ( 200 – 500 m2)  fayda sağlamaktadır. Özellikle endüstriyel kullanım için geliştirilmiştir. Otellerde odaların temizlenmesi, kokuların giderilmesi ve ıslak alanların sterilize edilmesi için kullanılmaktadır.

Saunalarda da solunan havanın kalitesini artırmaktadır.

Hayvancılık tesislerinde, solunan havanın kalitesini artırırken, havadaki mikrop ve bakterilerin yok edilmesini sağlar. Bu sebeple enfeksiyon oluşma riskini azaltmaktadır. Hayvanların daha iyi beslenmesine destek olur. Hayvanların hastalanma riskini azalttığı gibi, daha az ilaç ve aşı kullanılmasına ortam sağlar. 

Hayvansal ürünlerin paketleme aşamalarında, soğuk hava depolarında da aynı işlevler ile kullanımı önerilmektedir.Kesimhanelerin sterilizasyonun sağlanması konusunda da Rosio Ozon Master ile ozonlanmış su harika bir çözüm sunar.

Ayrıca otellerde ve benzer tesislerde de ortam sterilizasyonu sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Sigara kokusu, halı kokusu, kırtası kokusu ve benzer kokuların giderilmesini sağlar. Havadaki tüm bakterileri, mikropları ve mantar sporlarını öldürür.   Otel odalarının temizliği ve sterilizasyonu için kullanılabildiği gibi restoranlarda da kullanılmakta olan Ozon Master, mutfaktaki yoğun yemek kokusunun giderilmesi ve genel olarak solunan havanın kalitesini artırmak, ortam havasını sterilize etmek için harika bir üründür.

Ozon teknolojisi ile hava temizleme yöntemi kalıntı bırakmaz ve organik bir tepkime sonucu oluşan bir etkidir. Fakat temizleme sürecinden üretilen ozon direk solunuma uygun olmadığından mekanlarınız da hava temizliğini gerçekleştirirken, cihaz çalışırken ortamda bulunmanız önerilmez. Bunun sebebi ozonun direk solunuma uygun olmamasıdır.

Rosio Ozon Master’ın timer özelliği sayesinde çalışma saatleri ayarlanabilmektedir. Örneğin evinizin ya da ofisinizin havasını temizlemek için ayrılırken çalıştırmanız yeterlidir. Çalışma süresi tamamlanınca Rosio Ozon Master kendiliğinden kapanacaktır. 

Rosio Ozon Master’ ın kullanım kılavuzundaki detaylı teknik bilgileri dikkatle okumanızı öneririz.

 

 

 Odoo image and text block

Rosio  Thermometers

Özellikleri : 

Esnek uç
Isı ölçüm aralığı : 32 C - 44 C
Ölçüm süresi 1 dakika 
Hızlı ve doğru ölçüm
Ölçüm sırasında sesli uyarı
Okunabilir Led ekran
Oral, koltuk altı ve rektal kullanım içindir.